Integrace rozšířených stavů vědomí do běžného života

Integrace rozšířených stavů vědomí do běžného života s využitím práce s vlastními kořeny.

Lektor: MUDr. Ivana Wurstová I www.ivanawurstova.cz

Pohled na vztah k našim předkům ovlivňuje náš život a životní úspěšnost. Červená niť, která se táhne životem skrz životy předků nás vede vždy správně. I když kolikrát klikatě a jinak, než si představujeme. A o tom je život. Můžeme se na sebe a svůj život dívat různě. Můžeme se dívat s velikým porozuměním, pokorou a soucitem. Ale i s nadhledem a humorem.

Ivana je doktorka v oboru neurologie, rehabilitační medicíny. Aplikuje psychosomatické pohledy, fytoterapii i akupunkturu. Prošla bohatou praxí v našem systému zdravotnictví. Spojování tradičních a netradičních metod při léčení klientů se stalo její životní cestou. A miska vah stále osciluje mezi oběma stranami. Mezi systémem zdravotní péče a zcela jinými přístupy k pohledu na zdraví a nemoc. Jednou z cest, které používá jsou i systemické konstelace a šamanské rituály. V poslední době má velkou zkušenost s klienty, kteří procházejí různými sebepoznávacími semináři, včetně využívání psychotropních látek. Integrace a umění využít nabyté zkušenosti v praxi považuje za zcela zásadní v této práci.

Říká o své práci.
„V přírodě vše souvisí se vším. Naše tělo a orgány nám napoví. Ne vždy je jednoduché se v této promluvě těla orientovat. Lékař by však měl znát, co který symptom ukazuje a umět pacienta upozornit, vést, směrovat. Čtení řeči těla je pro mne výzvou, zábavou i poučením. Učí mě pokoře před moudrostí přírody, ke které patříme, jakkoliv se tváříme, že ne. V neposlední řadě se naučíme si svého těla vážit.“

Vstupné: 150,-

Předprodej: https://goout.net/cs/listky/ivana-wurstova-integrace-rozsirenych-stavu-vedomi-do-bezneho-zivota-s-vyuzitim/tjqe/

Znáš své tělo?

Znáš své tělo?
Osho Rebalancing – psychosomatická práce s tělem

 

Mnoho civilizačních chronických chorob má stejnou příčinu – nesouhlad v psychice člověka, který se projeví na fyzické úrovni. Diagnóza je to velmi častá, ale zároveň není na odstranění těchto potíží kladen dostatečný důraz.

Přednáška / workshop se Zitou „Lakshou“ Maierovou Vám osvětlí, jak můžete svému tělu naslouchat. Dozvíte se také, co to je Rebalancing a co můžete od této metody očekávat.

Začátek přednášky: 17.30h
Budova bude otevřena od 17h

Archetypová astrologie s Petrem Lisým

Tato přednáška a beseda byla věnována archetypálnímu pojetí astrologie dle Richarda Tarnase a Stanislava Grofa. Mgr. Petr Lisý, astrolog, psychoterapeut a překladatel, nám v průběhu večera představil téma archetypové astrologie a její základní principy. Teorii převedl do praxe v názorných ukázkách horoskopů slavných osobností a trpělivě odpovídal na četné dotazy z publika.

Úvod do jógy s Monikou Winklerovou

Poslední květnovou středu jsme společně s lektorkou Monikou Winklerovou zorganizovali přednášku o základech jógové filosofie a druzích jógy. Příjemná atmosféra, která během přednášky panovala, byla obohacena o spoustu užitečných informací a rad. Došlo také na praktickou ukázku meditace, kterou si mohli účastníci rovnou vyzkoušet na vlastní kůži a přesvědčit se, jak je v dnešní době obtížné uklidnit mysl :-).

Přednáška profesora MUDr. Stanislava Grofa

Někdo by řekl, že jsme se shodou náhod připletli k organizaci přednášky MUDr. Stanislava Grofa v Ostravě. My však na náhody nevěříme a vzali jsme tento úkol opravdu vážně. Z původní plánované kapacity 250 lidí, jsme se nakonec dostali do Gongu, který jsme ze dvou třetin zaplnili.

Pan profesor Grof je autoritou ve svém oboru a celosvětově uznávaným vědcem na poli transpersonální psychologie. Jeho přednáška “Návrh zásadní revize psychiatrie, psychologie a psychoterapie” se setkala s obrovským ohlasem. Jsme vděční, že jsme toho mohli být součástí.

Fotografie z přednášky naleznete v sekci FOTO A VIDEO.

Přednáška se stařešinou Florentinem Jacanamijoy z Kolumbie

Dalším šamanem, který nás navštívil v polovině března, byl vážený stařešina (Taita Mayor) Florentino Jacanamijoy pocházející z oblasti Alto Putumayo v Kolumbii. Z Florentina sálala veliká moudrost a mnohaleté zkušenosti. Povídal o své práci, životě, medicíně Yahé, a jak lze s její pomocí léčit ducha i tělo.

Florentino s námi natočil rozhovor a také nám dovolil, abychom nahráli jeho posvátné Íkara, které obvykle zpívá pouze během ceremonií. Všechny nahrávky naleznete na našem Soundcloudu.