Vydáváme knížku – Ralph Metzner: Ropucha a Jaguár

Vydáváme knížku – Ralph Metzner: Ropucha a Jaguár

Už to slibujeme dlouho, ale konečně přišel správný čas. Vydáváme knihu Ralpha Metznera s názvem “Ropucha a Jaguár – terénní zpráva o neoficiálním výzkumu vizionářské medicíny Bufo alvarius a 5-MeO-DMT”. Ralph Metzner bohužel během naší práce na českém překladu zemřel a tak jsme se knihu rozhodli doplnit o doslov od jeho přátel Stanislava Grofa a Michaela Vančury, kteří s námi sdílí své vzpomínky na Ralpha a jeho ohromný přínos světu. Michael Vančura pak ještě přidal spoustu svých zajímavých postřehů o 5-MeO-DMT, setu a settingu, kontraindikacích a rizicích.

Knihu vydáváme pomocí crowdfundingové kampaně na Hithit.cz, ve které si zájemci kromě knihy můžou objednat také originální dárky spojené s naším filmem a knihou: trička a mikiny s potiskem inspirovaným animacemi z filmu a nebo třeba USB disk s oběma Bufo filmy, bonusy a kompletním soundtrackem. V Kolumbii u kmene Inga a v Peru u kmene Shipibo jsme pak na zakázku nechali udělat náramky, náhrdelníky, dečky a rapé foukačky. Z toho máme velkou radost, protože výrobky jsou moc krásné a zároveň jsme tak v těchto nelehkých časech aspoň trochu finančně podpořili původní amazonské kmeny.

A takhle naše společné dobrodružství dopadlo. Ropuchu a jaguára podpořilo 326 z vás, kteří si předobjednali celkem 354 knížek a pomohli nám dokonce překročit původní cíl o 76 000 korun. Tohle jsme vážně nečekali. Děkujeme!
Hned jak se dostane vybraná částka do našich rukou, pustíme se do práce, ať máte knihu i dárky co nejdřív (do 3 měsíců) doma.

Více informací na: https://www.facebook.com/Ralph.Metzner.Ropucha.a.jaguar/

Bufo Alvarius Reloaded je venku

Bufo Alvarius Reloaded je venku

Záznam, který uvidíte, prezentuje názory odborníků a terapeutů na fenomén Bufo Alvarius a na práci s psychedelickou substancí 5-MeO-DMT. Rozhovory byly pořízeny pro studijní účely jako bonusový materiál k filmu BUFO ALVARIUS – THE UNDERGROUND SECRET. Nejedná se o doporučení ani obhajobu užívání psychoaktivních látek. Náš původní celovečerní film můžete vidět zde: bufoalvarius.com/cely-film/

Co můžou lidi očekávat od pokračování filmu Bufo Alvarius – The Underground Secret?

Nejedná se o plnohodnotný film, druhý díl, který by mohl jít do kin nebo na filmové festivaly. Vnímáme to spíš jako bonusový materiál plný důležitých informací, které se do původního snímku nevešly, nebo jsme o nich tenkrát ani neměli ponětí. Proto bude film k dispozici zdarma. Mluvíme v něm o přípravách na ceremonii, jak během ní zajistit bezpečný set a setting, jaká přináší užití Bufa rizika, jak rozpoznat kvalitního facilitátora a jak takový zážitek úspěšně integrovat do života. Také diváky seznámíme s výsledky nejnovějších vědeckých výzkumů 5-MeO-DMT a Bufo alvarius. Neočekávejte tedy žádné filosofování, záběry z akce ani psychonauty – jen odborníky sdílející své vědomosti a zkušenosti z praxe.

Hrdinové Bufo Alvarius – Reloaded jsou tři experti – výzkumnice Malin Vedøy Uthaug, psychoterapeut a klinický psycholog Michael Vančura a odborník na šamanismus Ondřej Bahník. 

Celý film Bufo Alvarius Reloaded můžete vidět zde: https://www.youtube.com/watch?v=GaF3Q8NM5F8

Více informací na: http://www.bufoalvarius.com/embed/