Nové odměny a bonusy pro přispěvatele na HitHitu

Poděkování za podporu, nové dárky a 2 nové bonusy zdarma pro všechny přispěvatele!

Děkujeme za Vaši podporu v rámci kampaně na dokument Šťastny ať jsou všechny bytosti a jsme rádi, že váš zájem i přes vybranou cílovou částku, stále pokračuje. Proto jsme se rozhodli přidat další atraktivní dárky. Prvním je sada DVD, která obsahuje 2 filmy: Cesta otevřené mysli a Šťastny ať jsou všechny bytosti. Cesta otevřené mysli je záznam přednášky Jeho Svatosti dalajlamy z roku 2006 v Praze. K tomu navíc dostanete amulet obsahující modlitby pro dlouhý a radostný život, který vyrábějí je mniši z kláštera Taši Lhünpo. Druhým dárkem je samostatné DVD Cesta otevřené mysli a opět ochranný amulet z tibetského kláštera Taši Lhünpo. 

 

A to nejlepší na závěr. Radi bychom se vám odvděčili za vaši štědrou podporu a dali vám za to něco navíc. Všem, kteří podpořili tento projekt i těm, kteří ho ještě chtějí podpořit do konce naší kampaně, jsme zajistili dva exkluzivní dárky. Dostanete od nás odkaz, na kterém se budete moci zdarma podívat na dosud nezveřejněný hodinový film Viliama Poltikoviče Světlo duhy. Hlavním motivem tohoto filmu je hledání duchovního rozměru v hudbě i v denním životě. 
Druhým bonusem pro všechny přispěvatele je odkaz na natočený rozhovor s Eduardem Tomášem, který se celý už do našeho filmu nevešel. 

Vybrali jsme cílovou částku na dokument o manželech Tomášových

Milí přátele filmu o Míle a Eduardu Tomášových. Dokázali jste to! Díky vaší laskavosti se podařilo vybrat cílovou částku. Děkujeme vám. Věřili jsme, že to dobře dopadne, a tak už Filip Záruba začal pracovat na 3D animacích. Tady je prozatím několik statických ukázek. Nyní už je jisté, že film vznikne a proběhnou 3 premiéry za účasti tvůrců včetně diskuze s Viliamem Poltikovičem. Pokud si chcete na těchto premiérách v Praze, Brně nebo Ostravě zajistit účast, vstupenky včetně filmového plakátu jsou k dizpozici na: https://www.hithit.com/tomasovi

A váš zájem i přes vybranou cílovou částku, nás dojímá. Moc vám děkujeme! Některé odměny jsou už “vyprodané” a právě ty jsme se rozhodli přidat – pět dárců si může opět pořídit soukromou projekci s režisérem Viliamem Poltikovičem a dva se stát hlavním partnerem filmu. 

Štastny ať jsou všechny bytosti.

Ukázka Animace 1

Šťastny ať jsou všechny bytosti – HITHIT kampaň

Kdo ví, kde bychom byli, bez Míly a Eduarda Tomášových. Chodili jsme na jejich přednášky do Lucerny, mnohokrát jsme četli jejich knížky, stejně jako mnozí z vás. Asi si tedy umíte představit, co pro nás znamená, když vám teď můžeme říct – společně s Viliamem Poltikovičem připravujeme celovečerní dokumentární film Šťastny ať jsou všechny bytosti o manželích Tomášových. A budeme vám nesmírně vděční, když nás na téhle cestě podpoříte.

https://www.hithit.com/cs/project/10208