Bufo Alvarius Reloaded je venku

Bufo Alvarius Reloaded je venku

Záznam, který uvidíte, prezentuje názory odborníků a terapeutů na fenomén Bufo Alvarius a na práci s psychedelickou substancí 5-MeO-DMT. Rozhovory byly pořízeny pro studijní účely jako bonusový materiál k filmu BUFO ALVARIUS – THE UNDERGROUND SECRET. Nejedná se o doporučení ani obhajobu užívání psychoaktivních látek. Náš původní celovečerní film můžete vidět zde: bufoalvarius.com/cely-film/

Co můžou lidi očekávat od pokračování filmu Bufo Alvarius – The Underground Secret?

Nejedná se o plnohodnotný film, druhý díl, který by mohl jít do kin nebo na filmové festivaly. Vnímáme to spíš jako bonusový materiál plný důležitých informací, které se do původního snímku nevešly, nebo jsme o nich tenkrát ani neměli ponětí. Proto bude film k dispozici zdarma. Mluvíme v něm o přípravách na ceremonii, jak během ní zajistit bezpečný set a setting, jaká přináší užití Bufa rizika, jak rozpoznat kvalitního facilitátora a jak takový zážitek úspěšně integrovat do života. Také diváky seznámíme s výsledky nejnovějších vědeckých výzkumů 5-MeO-DMT a Bufo alvarius. Neočekávejte tedy žádné filosofování, záběry z akce ani psychonauty – jen odborníky sdílející své vědomosti a zkušenosti z praxe.

Hrdinové Bufo Alvarius – Reloaded jsou tři experti – výzkumnice Malin Vedøy Uthaug, psychoterapeut a klinický psycholog Michael Vančura a odborník na šamanismus Ondřej Bahník. 

Celý film Bufo Alvarius Reloaded můžete vidět zde: https://www.youtube.com/watch?v=GaF3Q8NM5F8

Více informací na: http://www.bufoalvarius.com/embed/