Vydáváme knížku – Ralph Metzner: Ropucha a Jaguár

Vydáváme knížku – Ralph Metzner: Ropucha a Jaguár

Už to slibujeme dlouho, ale konečně přišel správný čas. Vydáváme knihu Ralpha Metznera s názvem “Ropucha a Jaguár – terénní zpráva o neoficiálním výzkumu vizionářské medicíny Bufo alvarius a 5-MeO-DMT”. Ralph Metzner bohužel během naší práce na českém překladu zemřel a tak jsme se knihu rozhodli doplnit o doslov od jeho přátel Stanislava Grofa a Michaela Vančury, kteří s námi sdílí své vzpomínky na Ralpha a jeho ohromný přínos světu. Michael Vančura pak ještě přidal spoustu svých zajímavých postřehů o 5-MeO-DMT, setu a settingu, kontraindikacích a rizicích.

Knihu vydáváme pomocí crowdfundingové kampaně na Hithit.cz, ve které si zájemci kromě knihy můžou objednat také originální dárky spojené s naším filmem a knihou: trička a mikiny s potiskem inspirovaným animacemi z filmu a nebo třeba USB disk s oběma Bufo filmy, bonusy a kompletním soundtrackem. V Kolumbii u kmene Inga a v Peru u kmene Shipibo jsme pak na zakázku nechali udělat náramky, náhrdelníky, dečky a rapé foukačky. Z toho máme velkou radost, protože výrobky jsou moc krásné a zároveň jsme tak v těchto nelehkých časech aspoň trochu finančně podpořili původní amazonské kmeny.

A takhle naše společné dobrodružství dopadlo. Ropuchu a jaguára podpořilo 326 z vás, kteří si předobjednali celkem 354 knížek a pomohli nám dokonce překročit původní cíl o 76 000 korun. Tohle jsme vážně nečekali. Děkujeme!
Hned jak se dostane vybraná částka do našich rukou, pustíme se do práce, ať máte knihu i dárky co nejdřív (do 3 měsíců) doma.

Více informací na: https://www.facebook.com/Ralph.Metzner.Ropucha.a.jaguar/