Znáš své tělo?

Znáš své tělo?
Osho Rebalancing – psychosomatická práce s tělem

 

Mnoho civilizačních chronických chorob má stejnou příčinu – nesouhlad v psychice člověka, který se projeví na fyzické úrovni. Diagnóza je to velmi častá, ale zároveň není na odstranění těchto potíží kladen dostatečný důraz.

Přednáška / workshop se Zitou „Lakshou“ Maierovou Vám osvětlí, jak můžete svému tělu naslouchat. Dozvíte se také, co to je Rebalancing a co můžete od této metody očekávat.

Začátek přednášky: 17.30h
Budova bude otevřena od 17h

Human Design

Human design je systém, který pomáhá porozumění našemu životu, věda o poznání sebe sama. Mapa vašeho designu je obrazem vás samých doslova na molekulární úrovni. Váš design vám odhalí, kým skutečně jste, a ukáže vám vaše vrozené kvality i omezení, silné i slabé stránky, talenty a dary. Budete-li žít v souladu se svým designem, bude váš život snazší a plnější zároveň. Human design vám ukáže váš vlastní a jedinečný hlas pravdy, vaši vnitřní autoritu, na kterou se můžete spolehnout při svém rozhodování. Ukáže vám, jak žít ne podle pravidel, rad a názorů druhých lidí, ale jako originální lidská bytost.

Taichi s Andreasem

Drazí přátelé!

Tento týden nás navštíví mistr Taichi a Reiki, Andreas Kotsopoulos z Řecka.

Andreas vede spřátelenou organizaci Natural Path, která, stejně jako my, pořádá přednášky a workshopy. Během svého pobytu v Ostravě se rozhodl uspořádat několik lekcí Taichi a individuální masáže.

Pokud máte zájem o thajskou masáž či léčení šamanskou technikou na znovuzískání energie Power Retrieval, která obnovuje blokované energie ztracené díky traumatům, volejte nebo pište na 777 301 614.

Cena: 600 Kč/h ; 800 Kč/1,5h

 

Lekce Taichi proběhnou vždy v dvouhodinových blocích.

Termíny:

ÚT 6.9. 2016 17:00 – 19:00

ČT 8.9. 2016 17:00 – 19:00

případné další termíny zveřejníme na Facebooku.

Cena:

200 Kč / osoba (lekce proběhne při účasti 3 a více osob)

Rezervace termínů na info@asaya.cz