Nové odměny a bonusy pro přispěvatele na HitHitu

Poděkování za podporu, nové dárky a 2 nové bonusy zdarma pro všechny přispěvatele!

Děkujeme za Vaši podporu v rámci kampaně na dokument Šťastny ať jsou všechny bytosti a jsme rádi, že váš zájem i přes vybranou cílovou částku, stále pokračuje. Proto jsme se rozhodli přidat další atraktivní dárky. Prvním je sada DVD, která obsahuje 2 filmy: Cesta otevřené mysli a Šťastny ať jsou všechny bytosti. Cesta otevřené mysli je záznam přednášky Jeho Svatosti dalajlamy z roku 2006 v Praze. K tomu navíc dostanete amulet obsahující modlitby pro dlouhý a radostný život, který vyrábějí je mniši z kláštera Taši Lhünpo. Druhým dárkem je samostatné DVD Cesta otevřené mysli a opět ochranný amulet z tibetského kláštera Taši Lhünpo. 

 

A to nejlepší na závěr. Radi bychom se vám odvděčili za vaši štědrou podporu a dali vám za to něco navíc. Všem, kteří podpořili tento projekt i těm, kteří ho ještě chtějí podpořit do konce naší kampaně, jsme zajistili dva exkluzivní dárky. Dostanete od nás odkaz, na kterém se budete moci zdarma podívat na dosud nezveřejněný hodinový film Viliama Poltikoviče Světlo duhy. Hlavním motivem tohoto filmu je hledání duchovního rozměru v hudbě i v denním životě. 
Druhým bonusem pro všechny přispěvatele je odkaz na natočený rozhovor s Eduardem Tomášem, který se celý už do našeho filmu nevešel.