Novinky pro přispěvatele na HitHitu – Šťastny ať jsou všechny bytosti

Milí přátele filmu o Míle a Eduardu Tomášových,

máme důležité novinky pro podporovatele z Hithitu:

1/ Následující informace by vám měly dorazit na e-mail, který máte registorvaný na Hithitu, ale pro jistotu to dáváme i zde.

2/ Těm, kteří si jako odměnu vybrali film k přehrání nebo ke stažení online, budeme během tohoto týdne rozesílat e-mail, ve kterém najdete instrukce, jak si film zdarma stáhnout nebo pustit. Film bude dostupný na platformě aerovod.cz a každý od nás obdrží unikátní kód, který vám film odemkne.

3/ Film “Světlo duhy” bude rovněž dostupný na platformě aerovod.cz a každý podporovatel projektu od nás obdrží unikátní kód, který film odemkne.

4/ Pokud jde o další odměny, pošleme vám žádost o vyplnění formuláře a zadání tel. čísla pro Zásilkovnu. Těm, kteří mají možnost volby mezi stáhnutím a DVD, nabídneme stáhnutí, pokud si do poznámky formuláře neuvedou, že chtějí DVD.

5/ Všechny odměny jsou připravené (čekáme jen na páteční dokončení výroby DVD) a začneme je rozesílat příští týden.

6/  Instrukce budeme rozesílat z e-mailu info@asaya.cz a proto doporučujeme si jej už teď přidat do vašich kontaktů, aby vám e-mail nespadl do spamu, což se bohužel často stává.

7/ Abychom vám trochu zkrátili čekání na odměny, tak v mailu, který vám dojde z Hithitu, bude odkaz, na kterém si můžete zdarma pustit první bonus pro všechny podporovatele filmu. Jedná se o nikdy nezveřejněnou přednášku Eduarda Tomáše na festivalu Světlo duhy. Posláním festivalu Světlo duhy konaného v Míčovně Pražského hradu v roce 2000 bylo nabídnout nejširšímu publiku duchovní inspiraci, hledání vzájemného pochopení a tolerance. Mezi přednášejícími duchovními osobnostmi byl i Eduard Tomáš, v té době již u nás proslulý přední a vážený mystik. Přednáška, ve které charakterizoval naši dobu a naše poslání, je v současnosti ještě aktuálnější a naléhavější. Záznam přednášky ze dne 10. 10. 2000 na festivalu Světlo duhy se zveřejňuje až nyní a je unikátním svědectvím moudrého muže přinášejícího duchovní inspiraci všem zájemcům a hledajícím.

Ještě jednou děkujeme za vaši podporu a přejeme vám krásné dny.

Prosíme Vás, abyste film použili pro vlastní potřebu a veřejně nesdíleli. Děkujeme.