Posvátný Mayský „kalendář“ Tzolk’in – Beseda s mayskými strážci dní z Guatemaly

Srdečně Vás zveme na setkání s Mayským starším Tata Pedro Cruz Garcia a Nan Marina Cruz, na kterém si budeme povídat o Posvátném mayském počtu Tzolk’in – Mayském kalendáři, o mayské kosmologii, a o tom, jak můžeme tuto moudrost propojit s našim každodenním životem.

Tata Pedro Cruz je jedním z posledních autentických mayských TZ’UTUJIL – Starších z oblasti San Pedro La Laguna u Atitlánu v Guatemale. Je tradiční Mayský Ajq’ij – strážce dne a opatrovník mayské moudrosti. Tata Pedro cestuje po celém světě a navštívil již více než sto zemí, kde sdílí mayskou moudrost a poselství míru, lásky a jednoty. Je jedním ze zakladatelů a vedoucím sdružení Unification of Wisdom v Tikal, Guatemala. Lidé z okolí jej nazývají K’U’XYA – „Srdce Atitlánu“.

Nan Marina Cruz je nadanou pokračovatelkou rodinné tradice, je mayskou Ajq’ij a také je vyhledávanou léčitelkou v oblasti Atitlánu.

Setkání je součástí letošní mise Tata Pedro a Nan Marina Cruz v České republice. Více informací o jejich návštěvě v ČR najdete na stránce: www.MayskyStromZivota.cz.